Tango Abrazo * Milonga Abrazo

Abrazo znamená objatie. A práve na objatí - priateľskom, rešpektujúcom, dávajúcom či vrúcnom - je založené argentínske tango, jeden z najkrajších zážitkov, ktorý môžete v živote zažiť...”

Prečo tango? Spoznajte arg.tango Kurzy a škola Rozvrh a kalendár Milonga Abrazo Kontakt
a o nás
Facebook

Spoznajte argentínske tango (bezplatný seminár a minikurz)

TIP: prečítajte si viac o tom, čím je argentínske tango NAOZAJ a prečo je také skvelé!

Spoznajte aj vy vášnivé, intímne a elegantné argentínske tango so svojou neobmedzenou improvizáciou a vnímavou pohybovou komunikáciou medzi tanečnými partnermi.

Chceli by ste vidieť naživo argentínske tango alebo si ho aj nezáväzne vyskúšať?

Argentínske tango sa môže naučiť tancovať každý a v akomkoľvek veku. Aj pre vás sa môže stať tango najpríjemnejším a celoživotným koníčkom, spôsobom relaxu, sebavyjadrenia a sebapoznania, spoznávania nových ľudí. O tangu sa výstižne hovorí, že je ako život.

Príďte sa pozrieť na najbližší bezplatný seminár a minikurz "Spoznajte argentínske tango", pripravený Tanečnou školou Abrazo:

Spoznajte argentínske tango - NAJBLIŽŠIE TERMÍNY:

  • OZNAM: v júni 2016 sa podujatie "Spoznajte argentínske tango" výnimočne nekoná, nebudú sa môcť uskutočniť ani pôvodne plánované a nakoniec zrušené termíny 18.06. a 24.06.2016.
     
  • Piatok 15.07.2016 o 19:00 v Crowne Plaza Bratislava / udalosť na Facebooku
    (koná sa výnimočne v piatok).
     
  • Poznámka: ďalšie termíny a facebookové udalosti priebežne dopĺňame. Plánované termíny na rok 2016 sú: 16.01. (CP), 06.02. (CP), 19.02. (LF), 05.03. (CP), 18.03. (LF), 23.04.2016 (CP), 29.04. (LF), 13.05. (LF), 21.05. (CP). Pozor, v júni sa podujatie "Spoznajte argentínske tango" nakoniec nebude konať (nebudú sa môcť uskutočniť ani pôvodne plánované termíny 18.06. a 24.06.2016). Nasledujúci pripravovaný termín je 15.07. o 19:00 v Crowne Plaza - výnimočne v piatok (!). Vysvetlivky: CP = akcia sa koná v Crowne Plaza spravidla v sobotu o 19:00-20:00, LF = akcia sa koná v La Fiesta v piatok o 20:00-21:00

Na neformálnom stretnutí uvidíte ukážky tanga, budete si môcť skúsiť svoje prvé kroky a porozprávať sa s jeho tanečníkmi, alebo seminár pozorovať len ako divák. Seminár trvá 1 hodinu a v prípade záujmu môžete zostať aj dlhšie - po skončení seminára akcia pokračuje tanečným večerom pre pokročilejších tanečníkov tanga, tzv. "milongou".

Samotný seminár a kurz je bezplatný a k ničomu nezaväzujúci. Je lepšie prísť v páre, nie to však nutné. Ak si chcete tango aj vyskúšať, prineste si bežnú spoločenskú alebo tanečnú obuv a voľnejšie oblečenie. K dispozícii je aj kaviareň a bar.

Ak plánujete prísť, prihláste sa aj ako účastník udalosti "Spoznajte argentínske tango" na Facebooku a pozvite na ňu aj svojich známych!

Adresa a mapa (podľa aktuálneho miesta konania):

Fotografie z predchádzajúcich seminárov "Spoznajte argentínske tango":