Tango Abrazo & Milonga Abrazo

Abrazo znamená objatie. A práve na objatí - priateľskom, rešpektujúcom, dávajúcom či vrúcnom - je založené argentínske tango, jeden z najkrajších zážitkov, ktorý môžete v živote zažiť...”

Prečo
tango?
Spoznajte
arg. tango
Kurzy
a škola
Workshop Milonga
Abrazo
Rozvrh,
kalendár
Kontakt
+ o nás
Face-
book

Spoznajte argentínske tango (bezplatný seminár a minikurz)

Spoznajte aj vy vášnivé, intímne a elegantné argentínske tango so svojou neobmedzenou improvizáciou a vnímavou pohybovou komunikáciou medzi tanečnými partnermi.

Chceli by ste vidieť naživo argentínske tango alebo si ho aj nezáväzne vyskúšať?

Argentínske tango sa môže naučiť tancovať každý a v akomkoľvek veku. Aj pre vás sa môže stať tango najpríjemnejším a celoživotným koníčkom, spôsobom relaxu, sebavyjadrenia a sebapoznania, spoznávania nových ľudí. O tangu sa výstižne hovorí, že je ako život.

Príďte sa pozrieť na najbližší bezplatný seminár a minikurz "Spoznajte argentínske tango", pripravený tanečnou školou Tango Abrazo. Koná sa spravidla raz mesačne v piatok alebo v sobotu v priestoroch lobby baru hotela Crowne Plaza Bratislava v čase 19:00-20:00.

Spoznajte argentínske tango - NAJBLIŽŠIE TERMÍNY:

 •  Sobota 11.8.2018 o 19:00 v Crowne Plaza Bratislava / udalosť na Facebooku
   
 • Sobota 22.9.2018 o 19:00 v Crowne Plaza Bratislava / udalosť na Facebooku
    
 • Ďalšie termíny a facebookové udalosti dopĺňame priebežne.  Plánované termíny na rok 2018:
  13.01.2018 (sobota), 03.02.2018 (sobota), 03.03.2018 (sobota), 14.04.2018 (sobota), 12.05.2018 (sobota), 15.06.2018 (piatok - zmena termínu), 14.07.2018 (sobota), 11.08.2018 (sobota), 22.09.2018 (sobota)
  . Všetky sa konajú v hoteli Crowne Plaza.
  Ďalšie termíny doplníme, akonáhle budú stanovené.
   
 • Ak ste na Facebooku, potvrďte svoj predbežný záujem alebo plánovanú účasť aj na príslušnej facebookovej udalosti k podujatiu (pozri vyššie alebo v prehľade FB eventov), pripravujeme ich minimálne s mesačným predstihom. Tešíme sa na vašu návštevu!

Čo sa na seminári a minikurze dozviete, uvidíte a vyskúšate?!

Na neformálnom stretnutí uvidíte ukážky tanga, dozviete sa zaujímavé informácie o jeho vzniku, budete si môcť skúsiť svoje prvé kroky a porozprávať sa s jeho tanečníkmi, alebo seminár pozorovať len ako divák. Seminár trvá 1 hodinu a v prípade záujmu môžete zostať aj dlhšie - po skončení seminára akcia pokračuje tanečným večerom pre pokročilejších tanečníkov tanga, tzv. "milongou".

Samotný seminár a kurz je bezplatný a k ničomu nezaväzujúci. Je lepšie prísť v páre, nie to však nutné. Ak si chcete tango aj vyskúšať, prineste si bežnú spoločenskú alebo tanečnú obuv a voľnejšie oblečenie. K dispozícii je aj kaviareň a bar.

Ak plánujete prísť, prihláste sa aj ako účastník udalosti "Spoznajte argentínske tango" na Facebooku a pozvite na ňu aj svojich známych!

Adresa a mapa:

Fotografie z predchádzajúcich seminárov "Spoznajte argentínske tango" na rôznych miestach: